reklam

11 Ağustos 2009 Salı

The Nines Filmi izle seyret

Tür : Bilim Kurgu / Fantastik
Yönetmen : John August
Yapım : 2007, ABD
Süre : 100 dk.

The Nines oyuncuların farklı rollerde göründüğü 3 kısa filmden oluşan farklı bir film. Tutsak bölümünde, belalı televizyon yıldızı Gary (Ryan Reynolds) eski kız arkadaşının eşyalarını yakıp arabasını paramparça ettiği için ev hapsine mahkum olur. Dış dünyayla sadece halkla ilişkiler sorumlusu Margeret (Melissa McCarthy) ve mutsuz komşusu Sarah (Hope Davis) aracılığıyla bağlantı kurabilmektedir.

Ancak bazı gizemli olaylar sonrasında bu kadınlardan şüphe duymaya başlar. İkinci bölüm olan Reality Şov da, bir televizyon dizisinin yapım sürecini takip eden Perde Arkası programından bir bölüm aktarılır. Dizinin ilk bölümünü çeken Gavin Taylor (Reynolds) post-prodüksiyon sürecinde en yakın arkadaşı ve başrol oyuncusu Melissa (McCarthy) ile kanalın temsilcisi Susan Howard (Davis) arasında kalır. Son bölüm olan Bilmekte ise video oyunları tasarımcısı Gabriel (Reynolds) ve karısı Mary (McCarthy) arabaları bozulunca ormanda mahsur kalırlar. Kızlarının bir sırlarını keşfetmesi, onları geri dönüşü olmayan bir karara zorlar.

Komik ama aynı zamanda rahatsız edici olan 3x3, cevabı sorunun kendisi olan bir tür bilmece gibi düşünülebilir: Parçalar nasıl birleşiyor?0 yorum: