reklam

27 Temmuz 2009 Pazartesi

Ölüm Fısıltısı - Whisper (Türkçe Dublaj) İzle


Ölüm Fısıltısı - Whisper (Türkçe Dublaj) izle

Tür : Gerilim / Dram
Gösterim Tarihi : 13 Temmuz 2007
Yönetmen : Stewart Hendler
Görüntü Yönetmeni : Dean Cundey
Müzik : Jeff Rona
Yapım : 2007* ABD * 95 dk.
Oyuncular Josh Holloway (Max Truemont) * Blake Woodruff (David) * Joel Edgerton (Vince Delayo) * Sarah Wayne Callies (Roxanne) * Dulé Hill (Dedektif Miles) * Erika-Shaye Gair (Jenny) * Tara Wilson (Chloe) * Cory Monteith (Punk)
Konusu:10 yaşındaki David* zengin bir İngiliz ailenin tek çocuğudur. Ailesinden para koparabilmek için kendisini kaçıran Max Harper ve ortağının hedefi olan David* klasik bir kurban olma niyetinde değildir.
Max ve ortağı için fidye amaçlı klasik bir kaçırma olayından farkı olmayan bu durum* David’in sahip olduğu bir takım üstün güçler nedeni ile bir anda kabusa dönüşüverir. Artık iki ortak için de olanların hiç yaşanmamış olmasını dilemekten başka yapılacak bir şey kalmamıştır.
Stewart Hendler imzalı Whisper’ın kadrosunda* bütün dünyada büyük bir izleyici kitlesi ile takip edilen dizi Lost’un başrol oyuncularından Josh Holloway yer alıyor.
ölüm fısıltısı filmini bedava izle, ölüm fısıltısı filmini online izle, whisper filmini online seyret, whisper filmini türkçe dublaj izle

0 yorum: