reklam

11 Temmuz 2009 Cumartesi

17 Yeniden / 17 Again (2009) film izle

IMDB PUANI :6.4/10
TUR:RomantikKomedi / Gençlik
YONETMEN :Burr Steers
SENARYO :Jason Filardi, Jason Filardi (Kitap)
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ :Tim Suhrstedt
MUZİK :Rolfe Kent
YAPIMCI :Adam Shankman, Jennifer Gibgot
GOSTERİM TARİHİ:19 Haziran 2009
YAPIM :2009 / ABD
SURE :102 Dk ..
Oyuncular:Zac Efron, Michelle Trachtenberg, Leslie Mann, Melissa Ordway, Melora Hardin, Hunter Parrish, Matthew Perry, Thomas Lennon, Allison Miller, Ed Ackerman, Larry Poindexter, Mario Cassem, Randy Gordon, Tyler Steelman

Filmin konusu

Hayatta ikinci bir şans yakalasanız ne yapardınız?

1989 yılında okuduğu lisede son sınıf öğrencisi olan Mike O’Donnell (Zac Efron) okulun basket takımının yıldızıdır. Üniversite bursu ve parlak bir gelecek avucunun içindedir. Ama o her şeyi elinin tersiyle itip, bebek beklediğini yeni öğrendiği kız arkadaşı Scarlet’la yaşamaya karar verir.
Yaklaşık 20 yıl sonra, Mike’ın (Matthew Perry) şaşalı günleri kesinlikle geride kalmıştır. Scarlet’la (Leslie Mann) evliliği paramparçadır, işteki terfi onu es geçmiştir, ergenlik çağındaki oğlu onun bir zavallı olduğunu düşünmektedir, ve lisede bir inekken sonradan teknoloji milyarderi olan en iyi arkadaşı Ned’in (Thomas Lennon) yanında yaşamaya mecbur kalmıştır.
Ama Mike’a ikinci bir şans verilir ve mucizevi bir şekilde 17 yaşına geri döner. Mike’ın görünümü belki 17 yaşındaki gibidir, ama otuz küsur yaşındaki tavırları 2009 yılının son sınıf öğrencileri arasında hiç de havalı olmaz.
Mike en iyi yıllarını yeniden yakalamaya çabalarken başına gelmiş en iyi şeyleri kaybedebilir ..>0 yorum: