reklam

14 Temmuz 2009 Salı

Lolipop film izle

Yönetmen: David Slade
Yapımcılar: Michael Caldwell, David Higgins, Richard Hutton
Yapım Tasarımı: Paul G. Allen, Rosanne Korenberg
Görüntü Yönetmeni: Jo Willems
Senaryo: Brian Nelson
Tür: Gerilim
Süre: 103 dk


Oyuncular: Patrick Wilson (Jeff Kohlver), Ellen Page (Hayley Stark),
Sandra Oh (Judy Tokuda), Jennifer Hommes (Janelle Rogers)
14 yaşında, zeki ve çekici bir genç kız olan Hayley ve internette tanıştığı 30 yaşındaki moda fotoğrafçısı Jeff, tanışmak üzere bir kafede buluşurlar. Aralarında yaşanan flörtleşme, onları daha da yakınlaştırarak Jeff’in dairesine kadar götürür ve bu beklenmedik bir olayın başlangıcı olur.

Hayley, uzun süredir merak ettiği sırrı çözmek için Jeff’in içkisine ilaç katar. Jeff ise kendine geldiğinde bağlanmış olduğunu görür. Hayley, Jeff’in kendisinden önce de küçük kızları dairesine getirip getirmediğini ısrarla öğrenme çabasındadır. Günlerdir ortadan kaybolan Donna Mauer’in tek şüphelisi olarak da Jeff’i görmektedir. Jeff, inkar etse de, Hayley’in elinde Internet’ten öğrendiği ve Jeff’e suçunu kabul ettireceği çok fazla ipucu vardır.

Genç oyuncu Ellen Page, arzu, sempati, korku ve şok gibi birbirinden çok farklı duyguları harmanlayarak muhteşem bir rol ile çıkıyor karşımıza.
Bu psikolojik gerilimi seyrettikten sonra uzun süre kendinize gelemeyeceksiniz. Artık chat ve sohbet yapmak daha da gerilim verir hale geldi.

1. Parça


2. Parça


3. Parça


4. Parça

0 yorum: