reklam

8 Temmuz 2009 Çarşamba

Sahtekarlar / Duplicity (2009) izle
IMDB PUANI :6.7/10
TUR:Suç / Gerilim
YONETMEN :Tony Gilroy
SENARYO :Tony Gilroy
YAPIMCI ::Kerry Orent, John Gilroy, Jennifer Fox
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ :Robert Elswit
MUZİK :James Newton Howard
GOSTERİM TARİHİ:20 Mart 2009
YAPIM :2009 / ABD
SURE :118 Dk ..
Oyuncular:Julia Roberts, Clive Owen, Paul Giamatti, Wayne Duvall, Tom Wilkinson, Carrie Preston, Christopher Mann, Christopher Denham, Dan Daily, David Shumbris, Denis O'Hare, Fabrizio Brienza, Khan Baykal, Lisa Roberts Gillan, Lucia GrilloKONU==>

CIA ajanı Claire Stenwick (Julia Roberts) ve İngiliz gizli servisi MI6 ajanı Ray Koval (Clive Owen), soğuk savaştan para kazanan çokuluslu iki rakip şirket arasındaki rekabetten kazanç sağlamak için devlet adına istihbarat toplama görevinden ayrılarak özel şirketlere geçmişlerdir. Misyonları patent hakkına ilk sahip olacak şirkete servet kazandıracak bir ürünün formülünü ele geçirmektir.

Patronları olan endüstri devi Howard Tully (Tom Wilkinson) ile korsan ruhlu şirket CEO’su Dick Garsik (Paul Giamatti) için yapmayacakları iş yoktur. Ancak tehlikeler çoğaldıkça, gizem perdesi kalınlaştıkça ve taktikler çirkinleştikçe Claire ile Ray arasındaki en büyük sır, birbirlerine karşı giderek artan ilgileri olur. İkisi de birbirini atlatıp hedefe varmaya çalışırken kurdukları entrikaların önündeki tek engelin aslında birbirlerine duydukları sevgi olduğunu keşfedeceklerdir ..
0 yorum: