reklam

8 Temmuz 2009 Çarşamba

Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı (2009) İzle
IMDB PUANI :6.5/10
TUR:Aksiyon / Macera / Bilim Kurgu
YONETMEN :Michael Bay
SENARYO :Roberto Orci, Alex Kurtzman, Ehren Kruger
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ :Ben Seresin
YAPIMCI:Steven Spielberg, Lorenzo Di Bonaventura, Ian Bryce
MUZİK :Steve Jablonsky
GOSTERİM TARİHİ:24 Haziran 2009
YAPIM :2009 / ABD
SURE :130 Dk ..
Oyuncular:Megan Fox, Shia LaBeouf, Teresa Palmer, America Olivo, Isabel Lucas, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Aaron Hill, Rainn Wilson, Samantha Smith, Kevin Dunn, Jonathon Trent, Matthew Marsden, John Turturro, Darius Mccrary, Jareb Dauplaise, Peter Cullen, Cornell Womack, Julie White, Karina Michel, Mark Ryan, Robert Bizik, Romon Rodriguez, Yvetta YoungKONU

Sam Witwicky, Transformers’ın kökenleri ve dünya üzerindeki tarihçesi konusunda yeni detaylar keşfeder. Topladığı bilgiyi ele geçirmek isteyen şeytani ruhlu Deceptionlar onun peşindedir. En büyük mücadele, Mısır’daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir.

Transformers: Yenilenlerin İntikamı, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk Transformers 'ın devamıdır. İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini Steven Spielberg yaptı.
Başrollerinde Shia LaBeouf – Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak ..0 yorum: